Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

View unanswered posts
 

Gjenerale

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Pyetje & Pergjigje

00
No new posts

Parkour Websites

4142Mon Jan 12, 2009 4:39 am
enlight http://thebigchange.com/parkour-a-new-expression/
No new posts

Parkour Diskutime

11Fri Jan 09, 2009 3:52 pm
Free Runner Cili trik ju pelqen me bo nparkour
Gjenerale Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

New postsNew postsNo new postsNo new posts  Forum is lockedForum is locked