Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Rregullorja e forumit

Go down 
AuthorMessage
KPAdmin
Admin
Admin
KPAdmin

Posts : 8
Join date : 2009-01-07
Age : 27
Location : Kosova,Prishtine

Rregullorja e forumit Empty
PostSubject: Rregullorja e forumit   Rregullorja e forumit I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 1:21 pm

Rregullat per Forumin Kosova Parkour


Ne Forum Flitet vetem per parkour dhe freerunning te gjitha bisedimet tjera qe jane
jashte teme do te fshihen.

Ndalohen postimet qe kane per qellim te shajne anetaret e tjer te forumit.

Ndalohen fjalet banale ne forum .

Teamat qe jane te njejta fshihen ose transferohen.

Nese ju nuk i permbaheni kesaj rregullore ndeshkoheni nga Admini.
Back to top Go down
View user profile http://kosovaparkour.forumotion.com
 
Rregullorja e forumit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Kategoria 1 :: Rregullorja & Qka eshte parkour-i-
Jump to: