Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 qehh ni pjess e ni filmit parkour

Go down 
AuthorMessage
enlight
SuperAntar 62%
SuperAntar 62%
enlight

Posts : 138
Join date : 2009-01-08
Age : 24
Location : Fushe Kosova

PostSubject: qehh ni pjess e ni filmit parkour   Fri Jan 09, 2009 8:35 am

Back to top Go down
View user profile
 
qehh ni pjess e ni filmit parkour
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Kategoria 2 :: Parkour Videos-
Jump to: