Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 qe fillestart tu ushtru en gym :P

Go down 
AuthorMessage
enlight
SuperAntar 62%
SuperAntar 62%
enlight

Posts : 138
Join date : 2009-01-08
Age : 24
Location : Fushe Kosova

qe fillestart tu ushtru en gym :P Empty
PostSubject: qe fillestart tu ushtru en gym :P   qe fillestart tu ushtru en gym :P I_icon_minitimeFri Jan 09, 2009 9:03 am

Back to top Go down
View user profile
 
qe fillestart tu ushtru en gym :P
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Parkour & Praktika :: Elementet e trajnimit të Parkourit-
Jump to: