Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Showreel'at ma te qarrt deri tash

Go down 
AuthorMessage
m5flamur
Fillestar 2%
Fillestar 2%


Posts : 5
Join date : 2009-01-07

PostSubject: Showreel'at ma te qarrt deri tash   Wed Jan 07, 2009 2:19 pm

Qitu i keni showreel'at e grupeve te ndryshme.

3run showreel.Urban freeflow showreel.Urban Speeders Belgium showreelAirwipp showreel.

Back to top Go down
View user profile
Besi.Recorder
Fillestar 2%
Fillestar 2%


Posts : 7
Join date : 2009-01-08

PostSubject: Re: Showreel'at ma te qarrt deri tash   Thu Jan 08, 2009 8:01 am

affraid Me pelqyen , e ke pare aty te gjirimi i dyte 0:32 sa interesante , ne pergjithsi janë te mira Laughing
Back to top Go down
View user profile
 
Showreel'at ma te qarrt deri tash
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rob & Tash Showmans

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Kategoria 2 :: Parkour Videos-
Jump to: