Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Tung nga Tetova

Go down 
AuthorMessage
satan4et
GuestTung nga Tetova Empty
PostSubject: Tung nga Tetova   Tung nga Tetova I_icon_minitimeFri Feb 13, 2009 11:40 am

tung njerzi a jeni mire?? pershendetje nga Tetova
Back to top Go down
Free Runner
Admin
Admin
Free Runner

Posts : 34
Join date : 2009-01-07
Age : 25
Location : Prishtina

Tung nga Tetova Empty
PostSubject: Re: Tung nga Tetova   Tung nga Tetova I_icon_minitimeMon Feb 16, 2009 8:23 am

Mirsenavjen Very Happy
Back to top Go down
View user profile
 
Tung nga Tetova
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» I tried a set of Gold Lion KT66 tubes?????
» KT-120s in a mk3?
» ST-120 Triode/Pentode Switch
» RESTYLING MY OLD YAMADORI YEW.
» Check it out - new 5AR4s

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Kategoria 1 :: Prezantohu-
Jump to: