Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Hello [ Lexxone ]

Go down 
AuthorMessage
Donzz
Fillestar
Fillestar


Posts : 1
Join date : 2009-12-06

Hello [ Lexxone ] Empty
PostSubject: Hello [ Lexxone ]   Hello [ Lexxone ] I_icon_minitimeSun Dec 06, 2009 11:58 am

HEELLoo njerzzz unee jomm aDoniss shkurt Donzz em thirrinn jom fillestar po du me ja nis me bo parkourr qetashh i kom 14 wjet qe munett dikush mem dhonn kshilllaa kisha pass qeff edhee mem kallzu sene qysh Duhett . tung tung jom ngaa poddujevva !
Back to top Go down
View user profile
Free Runner
Admin
Admin
Free Runner

Posts : 34
Join date : 2009-01-07
Age : 25
Location : Prishtina

Hello [ Lexxone ] Empty
PostSubject: Re: Hello [ Lexxone ]   Hello [ Lexxone ] I_icon_minitimeSun Dec 27, 2009 10:52 am

bash mire , imellin qysh e ki
Back to top Go down
View user profile
 
Hello [ Lexxone ]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Kategoria 1 :: Prezantohu-
Jump to: