Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Cat Balance

Go down 
AuthorMessage
Free Runner
Admin
Admin
avatar

Posts : 34
Join date : 2009-01-07
Age : 24
Location : Prishtina

PostSubject: Cat Balance   Wed Jan 07, 2009 2:40 pm

Cat BalanceBack to top Go down
View user profile
 
Cat Balance
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Parkour & Praktika :: Elementet e trajnimit të Parkourit-
Jump to: