Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 www.m5-parkour.blogspot.com

Go down 
AuthorMessage
KPAdmin
Admin
Admin
KPAdmin

Posts : 8
Join date : 2009-01-07
Age : 27
Location : Kosova,Prishtine

PostSubject: www.m5-parkour.blogspot.com   Wed Jan 07, 2009 3:01 pm

Ky osht blogu i grupit tone ktu muni mi gjet krejt te rejat per grupin tonë.

www.m5-parkour.blogspot.com
Back to top Go down
View user profile http://kosovaparkour.forumotion.com
 
www.m5-parkour.blogspot.com
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Where can I get flexible foam sheets?
» Week 10: Multi Inspiration
» Zander's Blogging Binge
» The 1943 Film (Claude Rains)
» Tougui's Rodrigo del Papel

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Gjenerale :: Parkour Websites-
Jump to: