Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Qe qitu nje lendim

Go down 
AuthorMessage
KPAdmin
Admin
Admin
KPAdmin

Posts : 8
Join date : 2009-01-07
Age : 27
Location : Kosova,Prishtine

Qe qitu nje lendim Empty
PostSubject: Qe qitu nje lendim   Qe qitu nje lendim I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 3:40 pm

Qe ketu osht lendimi i adrianit tu provu ni balance , adriani osht shum mire tash ;P:P

Back to top Go down
View user profile http://kosovaparkour.forumotion.com
 
Qe qitu nje lendim
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Parkour & Praktika :: Lëndimet-
Jump to: