Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Pershendetje

Go down 
AuthorMessage
Besi.Recorder
Fillestar 2%
Fillestar 2%


Posts : 7
Join date : 2009-01-08

Pershendetje Empty
PostSubject: Pershendetje   Pershendetje I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 7:55 am

Very Happy Unë jam Besforti nga Peja , jam 17 vjeqar .
Jam marrë me Parkour kur kam qene me i vogel , jo me dhe i di disa triqe baze . lol! urime forumi
Back to top Go down
View user profile
KPAdmin
Admin
Admin
KPAdmin

Posts : 8
Join date : 2009-01-07
Age : 27
Location : Kosova,Prishtine

Pershendetje Empty
PostSubject: Re: Pershendetje   Pershendetje I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 9:43 am

Mire se na vjen
Back to top Go down
View user profile http://kosovaparkour.forumotion.com
 
Pershendetje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Kategoria 1 :: Prezantohu-
Jump to: