Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Nje pytje jashte temes

Go down 
AuthorMessage
Besi.Recorder
Fillestar 2%
Fillestar 2%


Posts : 7
Join date : 2009-01-08

Nje pytje jashte temes Empty
PostSubject: Nje pytje jashte temes   Nje pytje jashte temes I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 8:04 am

Per qka sherben ky forumi Tutorials
Back to top Go down
View user profile
 
Nje pytje jashte temes
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Kategoria 2 :: Parkour Tutorials-
Jump to: