Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Grupi M5-Parkour

Go down 
AuthorMessage
m5flamur
Fillestar 2%
Fillestar 2%


Posts : 5
Join date : 2009-01-07

Grupi M5-Parkour Empty
PostSubject: Grupi M5-Parkour   Grupi M5-Parkour I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 3:29 pm

Grupi M5-Parkour eshte grupi i pare ne Kosove i cili filloi te praktikoj parkourin dmth qe nga viti 2005 . M5-Parkour ka treguar neper mediat shqiptare
se edhe ne Kosove praktikohet parkour dhe freerunning . Te gjitha keto video dhe lajme me gjansisht mund ti shikoni ne blog-un
oficial te m5-parkour www.m5-parkour.blogspot.com .

Anetaret e Grupit M5-Parkour jane

Abdyl Kamerolli (1991)
Flamur Jonuzi (1992)
Adrian Gojnovci (1992)
Arnest Beci (1992)
Back to top Go down
View user profile
 
Grupi M5-Parkour
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Kategoria 2 :: Parkour Group-
Jump to: