Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 -Rail Squats-

Go down 
AuthorMessage
Free Runner
Admin
Admin
Free Runner

Posts : 34
Join date : 2009-01-07
Age : 25
Location : Prishtina

PostSubject: -Rail Squats-   Wed Jan 07, 2009 1:51 pm

Rail SquatsVendet ku mund te praktikohen

Muskujt qe funskionojn
Back to top Go down
View user profile
 
-Rail Squats-
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Corvette fuel rail covers and studs $80
» Rail TV
» F/S Impala SS engraved Fuel Rail Covers!!
» Scott Mueller. The Steve Jobs of the Impala SS world
» Stumped on low fuel pressure- HELP!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Parkour & Praktika :: Elementet e trajnimit të Parkourit-
Jump to: