Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 qe ni aksindentt tu kcy prej katit te dyt e ka thy kamen amo svrehhet mir :S

Go down 
AuthorMessage
enlight
SuperAntar 62%
SuperAntar 62%
enlight

Posts : 138
Join date : 2009-01-08
Age : 24
Location : Fushe Kosova

qe ni aksindentt tu kcy prej katit te dyt e ka thy kamen amo svrehhet mir :S Empty
PostSubject: qe ni aksindentt tu kcy prej katit te dyt e ka thy kamen amo svrehhet mir :S   qe ni aksindentt tu kcy prej katit te dyt e ka thy kamen amo svrehhet mir :S I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 4:09 pm

Back to top Go down
View user profile
 
qe ni aksindentt tu kcy prej katit te dyt e ka thy kamen amo svrehhet mir :S
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sera Myu Pics
» Chiba Mamoru/Tuxedo Kamen
» The perks of watching PGSM

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Parkour & Praktika :: Lëndimet-
Jump to: