Ky Forum eshte per te gjith Parkouristat e Kosoves dhe te Shqipris gjithashtu per ata qi dojn mia fillu me bo parkour
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Hola prej meje

Go down 
AuthorMessage
Free Runner
Admin
Admin
avatar

Posts : 34
Join date : 2009-01-07
Age : 24
Location : Prishtina

PostSubject: Hola prej meje   Wed Jan 07, 2009 3:16 pm

Hey un jom gzimi pej Prishtinës , prej free running ka fillu me mpelqy parkour per qata edhe ja kom nis mu marr me kit sport .* Very Happy

Mjafton
Back to top Go down
View user profile
 
Hola prej meje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Halogen bulb/Cleaning metal guard
» Hula Hoop (Christmas Fic with Chibis)
» HOLA COLA
» Hola Chicas

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KosovaParkour :: Kategoria 1 :: Prezantohu-
Jump to: